Yüzey Temizleyici

Yüzey temizleyici, silinebilir ve yıkanabilir yüzeylerde kullanılan, genel temizlik, bakım, parlatma, cilalama, kir sökme ve derinlemesine temizlik yapılabilmesini sağlayan kimyasalların tümünün oluşturduğu ürün portföyüdür.

Yüzey Temizleyici

Yüzey Temizleyiciler

Yüzey temizleyiciler; mermer, granit, seramik, ahşap, parke, fayans, cam, mdf gibi silinebilir ve yıkanabilir satıhların günlük, detaylı ve inşaat sonrası dahil temizlik, bakım, cila sökme ve cilalama işlemlerini gerçekleştirmeyi sağlayan temizlik kimyasallarıdır.

Yüzey Temizleyiciler

Fabuloso Yüzey Temizleyici

Fabuloso yüzey temizleyici, sert yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlayan ekstra kaliteli bir temizlik malzemesidir. Colgate kalitesi ile üretilen Fabuloso yüzey temizleyici, hoş parfümü ile de yüzeylerde uzun süre kalıcı ferahlık sağlar.

Fabuloso Yüzey Temizleyici

Cif Yüzey Temizleyici

Cif yüzey temizleyici, Unilever kimya kalitesi ile üretilen, ekstra kaliteli bir yüzey temizleme kimyasalıdır. Cif yüzey temizleyici, yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlarken, uzun süreli hoş koku bırakır.

Cif Yüzey Temizleyici

Ajax Yüzey Temizleyici

Ajax Yüzey Temizleyici, Colgate güvencesiyle üretilen hijyenik yüzey temizleme maddesidir. Parlak bir temizlik ve uzun süren ferahlık için Ajax Yüzey Temizleyici ürünleri, Bahar Çiçekleri, Çiçek Demeti ve Lavanta Tazeliği kokuları ile üretilmektedir.

Ajax Yüzey Temizleyici

Ahşap Yüzey Temizleyici

Ahşap yüzey temizleyici ürünler, silinebilir ahşap yüzeylerde kullanılan yumuşak formüllü ve özel olarak geliştirilmiş yüzey temizleyici ürünlerdir.

Ahşap Yüzey Temizleyici

Seramik Yüzey Temizleyici

Seramik yüzeyler, günümüzde ileri teknoloji ile üretilen ve pek çok noktada karşımıza çıkan bir yüzey tipidir. Dolayısı ile seramik zeminleri temizlemek için doğru ürünlerin kullanılması ve bu konuda bilgi sahibi olunması önemlidir.

Seramik Yüzey Temizleyici

Aspirix Aspirin Temizleyici 30kg


Aspirix Aspirin Temizleyici 30kg

ASPİRİX ASPİRİN TEMİZLEYİCİ 30KG

Özellikler:

  • Marka: Tex
  • Ürün Adı: Asprix
  • Tür: Yüzey Temizleyici
  • Tip: Çok Amaçlı Temizlik Sıvısı
  • Gramaj: 30kg

Teknik Bilgiler:

  • Silinebilen ve yıkanabilen tüm yüzeylerde kullanılır.
  • Yüzeyleri kolay ve hızlı bir şekilde tertemiz yapar.
  • Mutfak ve banyolardaki yüzeyleri, duvarları, laminant, parke ve PVC’leri derinlemesine temizler. Araç içindeki tüm sert yüzey ve döşemelerde mükemmel sonuç verir.

Ürün Bilgisi:

Tex Aspirix Çok Amaçlı Temizlik Sıvısı 30kg, üstün formülü ile maksimum sinerjik enerjiyi yakalamış İLK ÇOK AMAÇLI temizlik ürünüdür.ASPİRİX; tüm tekstil yüzeyleri derinlemesine temizler. Renkleri canlandırılır, beyazları parlatır. Çamaşırlardaki inatçı kir ve lekelere karşı etkilidir.Gömlek yaka ve kol kirlerinde, tül, perde, halı, koltuk ve tüm döşemelerde üstün temizlik sağlar.Telefonla Sipariş : 0850 220 60 70

Copyright © 2011-2013 T1 Temizlik